Новини

17-19 травня 2023 року відбудеться головна подія освітньої сфери України – Чотирнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2023» в режимі онлайн.

До 14 квітня 2023 року включно - приймаються конкурсні роботи в електронному вигляді.

З 17 лютого по 21 квітня 2023 року – приймаються заявки на участь у виставці, пропозиції на проведення заходів у межах виставки в електронному вигляді.

Більше інформації на офіційному сайті http://vsosvita.com.ua


Учасники виставки: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети) професійної (професійно-технічної) освіти, заклади загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органи управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад), інклюзивно-ресурсні центри, центри професійного розвитку педагогічних працівників, видавництва, підприємства.

Виставку супроводжуватиме змістовна тематична програма за участю керівників, провідних фахівців і науковців МОН України, НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників сфери освіти, а також студентів, учнів, батьків і широкої громадськості. Програму науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів тощо буде розміщено з 1 травня 2023 року на офіційному сайті виставки в розділі «Програма».

Для учасників виставки відбудуться щорічні конкурси: рейтинговий виставковий конкурс з нагородженням лідерів Гран-Прі та конкурс із тематичних номінацій з нагородженням переможців золотими, срібними й бронзовими медалями, сертифікатами авторам конкурсних робіт. 

Пакет документів для оформлення участі у виставці на сайті за посиланням

http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants

Пакет документів на участь у конкурсах за посиланням http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/konkurs

З питань участі у виставці, конкурсах, проведення заходів звертайтесь в Оргкомітет:

Компанія «Виставковий Світ»

Адреса: вул. Іоанна Павла II, 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042

Тел.: (067) 656-51-89, (067) 721-49-46

E-mail: expo@vsvit.com.ua, 4984204@ukr.net

https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/

 


Про розрахунок обсягу освітньої субвенції на 2023 рік.

 Міністерство освіти і науки України повідомляє, що 30 грудня 2022 року прийнято постанову КМУ № 1472 «Деякі питання розподілу обсягу освітньої субвенції на 2023 рік» Вказаною постановою КМУ затверджено розподіл освітньої субвенції між місцевими бюджетами та внесені зміни до Порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 № 6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», та Формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1088 «Про затвердження формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами».  

Роз’яснення МОН щодо викладацької роботи керівних працівників закладів освіти

У Міністерстві освіти і науки розглянуто звернення Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України від 11.01.2023 № 02/03 (реєстр. № 1780/0/1-23 від 20.01.2023) щодо роз’яснення стосовно викладацької роботи керівних працівників закладів освіти.