17 вересня 2024 року о 10.00 відбудеться засідання круглого столу в межах реалізації інноваційного освітнього проєкту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти».

Мета – презентація пілотних ЗЗСО – учасників інноваційного освітнього проєкту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти», проведення майстер-класів для педагогів-практиків, розгляд проблемних питань, пов’язаних з реалізацією проєкту, впровадженням НУШ у 7–8 класах, застосуванням нових нормативних документів у сфері освіти.

Захід проходитиме в змішаному форматі: очно – для шкіл-пілотників, у режимі зум-конференції – для інших учасників.

Покликання надсилатимуться на електронні скриньки.

Реєстрація для участі в зум-конференції https://forms.gle/tWcSPCQJyuwMoUMR7

Запрошуємо всіх, кому цікавий досвід пілотних закладів освіти!

13 вересня 2024 року навчально-методична лабораторія управління розвитком регіональної освіти проводитиме семінар-тренінг "Професійний розвиток педагогів у воєнний та повоєнний періоди". Під час семінару-тренінгу відбудеться  обговорення інноваційних моделей та форм корпоративного навчання, проведення тренінгів з оволодіння методами корпоративного навчання.      

Формат роботи - очна.                      

Початок роботи - 10.00.                     

Адреса: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4-а

Запрошуємо до участі осіб, які відповідають за методичну роботу в закладах освіти. Зареєструватися можна за покликанням:  https://forms.gle/ZtjsMMpbicjzivMR8

Форма для реєстрації відкрита

На сайті опубліковані матеріали методичних семінарів щодо впровадження нетипових освітніх програм 

Освіта.ua пропонує усім охочим пройти онлайн сертифікаційні тести, які були запропоновані вчителям української мови та літератури, математики та початкових класів, які взяли участь у першому етапі педагогічної сертифікації 2024 (https://osvita.ua/school/teacher-certification/).

Тести для вчителів української філології та початкових класів містять по 90 завдань, тест для вчителів математики містить 75 завдань. На виконання всього тесту відводиться 180 хвилин. Пройти тести тут